athlete

TRENERJI MLAJŠIH SELEKCIJ:

Vodja mladinskega pogona: Jure Krajnc

Mladinke (U-19): Damir Grgič

Kadetinje (U-17): Jure Krajnc

Starejše pionirke (U-15): Jure Krajnc

Mlajše pionirke (U-13A, U-13B): Klavdija Oblak, Darko Lesjak

Najmlajše pionirke (U-11A, U-11B): Klavdija Oblak, Darko Lesjak

Cicibanke (U-9 Celje, U-9 Šaleška): Klavdija Oblak, Domen Drobne

Vodja košarkarske šole: Klavdija Oblak

Mladinke U-19 (trener: Damir Grgič)

Nea Banko, Zala Belak, Teja Dimec, Zala Friškovec, Nina Grušovnik, Althea Gwashavanhu, Rebeka Kračan, Urška Kračun, Zala Lešek, Milina Mišeljić, Neža Murn, Larisa Ocvirk, Alma Potočnik, Annamaria Prezelj, Zala Pučko, Zara Ribič, Almira Sakalič, Gloria Šarlah, Neža Šrot, Nina Žolnir

Kadetinje U-17  (trener: Jure Krajnc)

Begić Amra, Čepin Zoja, Drobne Nina, Friškovec Zala, Grušovnik Nina , Kop Ana, Koštomaj Zala, Kračun Urška, Ocvirk Masa, Ribič Zara, Sakalič Almira, Šporar Tia, Šrot Neža, Valušnik Tija, Žolnir Nina

Pionirke U-15 (trener: Jure Krajnc)

Anžič Ana Nuša, Cekuta Taja, Čepin Zoja, Dolinšek Tisa, Drobne Manja, Drobne Nina, Đakovič Maja, Grajžl Ana, Kenjalo Masa, Jošovc Lana, Kop Ana, Koštomaj Zala, Miladinovič Sanja, Ocvirk Masa, Sajovic Maruša, Šporar Tia, Šporar Tori, Valušnik Tija, Vavdi Maja

Pionirke U-13 A (trener: Klavdija Oblak)

Ana Nuša Anžič, Lara Bezgovšek, Taja Kaja Cekuta, Vita Čater, Tisa Dolinšek, Manja Drobne, Maja Đaković, Ana Grajžl, Lana Jošovc, Maša Kenjalo, Sanja Miladinović, Ines Rinc, Maruša Sajovic, Tori Šporar, Tjaša Teršek, Maja Vavdi

Pionirke U-13 B (trener: Darko Lesjak)

Lara Cerar, Naja Confidenti, Ana Delakorda, Lija Neja Dobovšek, Tia Dobrijevič, Katarina Kovač, Ema Kramer, Nina Lipovšek, Neža Mikic, Hana Marot, Ema Marija Novak, Ula Omerzu, Hana Ovčina, Tia Pelikan, Tjaša Petru, Nika Podergajs, Tea Simič, Larisa Smajlovič, Ana Stvarnik, Ana Špan, Eva Urankar, Majda Vrtačnik, Ivanka Žaberl

Pionirke U-11 A  (trener: Klavdija Oblak)

Eva Bohnec, Naja Confidenti, Nika Čater, Lija Neja Dobovšek, Tia Dobrijevič, Nadja Glažer, Zala Gračner, Mejra Maslić, Neža Mikic, Ula Omerzu, Hana Ovčina, Ana Petrovič, Larisa Sakalić, Nika Selimović, Ana Špan, Eva Urankar

Pionirke U-11 B  (trener: Darko Lesjak)

Julija Adamič, Lamija Berisalić, Zara Dolinšek, Cicilija Jager, Lučka Jelen, Tia Jesenek, Rebeka Krajnc, Ana Klara Novak, Katja Ojsteršek, Zarja Ozvatič, Neja Rajh, Lara Rečnik, Kalina Sankovič, Maja Urankar, Lara Vukovič, Eva Založnik

Pionirke U-9 Celje (trener: Klavdija Oblak)

Pionirke U-9 Šaleška (trener: Domen Drobne)